99 TL ve üzeri alışverişinizde KARGO BEDAVA

Gizlilik Politikası

Madde 1

Cumhuriyet Mah. Adnan Kahveci Cad. Ceyhan Sok. Kartal / İstanbul adresinde mukim  kullanıcıların www.helloparti.com ("Websitesi") üzerinden ilettikleri  kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Madde 2

Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim   faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, www.helloparti.com izin vermiştir.

Madde 3

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak   tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

Madde 4

www.helloparti.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Madde 5

www.helloparti.com, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi,    gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için  gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. www.helloparti.com’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın    websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.helloparti.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Madde 6

www.helloparti.com, kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini  sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Madde 7

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca   Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.  www.helloparti.com 'dan promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız Oturum aç sayfasındaki  “Bülten aboneliğini " seçeneğini hayır olarak işaretleyin.

Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.