99 TL ve üzeri alışverişinizde KARGO BEDAVA

Teslimat ve Kargo Şartları

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti standart olarak 8,40 (Yedi Lira Elli kuruş) alınmaktatır. 99,00 Üzeri alışverişelerinizde kargo ücretsizdir.


Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

Siparişim ne zaman gönderilir?

helloparti.com'da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan sevk edilmektedir.  Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır.  İlgili birimimize sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo  firmasına teslim edilir. İş günlerinde saat 16:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 11:00'a kadar verilen siparişler kargoya teslim edilir.  Pazar günleri ise sevkiyat yapılmamakta ve Pazartesi kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının  sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Belirtmek isteriz ki, Helloparti.com'un  ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur. Helloparti.com'un, ürünlerin Kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır.  Tarafınızca tercih edilen kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı Helloparti.com sorumlu tutulamaz ancak Helloparti.com bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.


Siparişimi nasıl takip edebilirim?
 
Siparişinizin takibini KargoTakip sayfasından yapabilirsiniz. Kargo Takip numaranız sipariş verdiğiniz gün içinde saat 19:00 ile 20:00 arası size mail yolu ile gönderilecektir.
 
Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilir?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul içi teslimatlar için ortalama 1-2 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz/olduğumuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden Helloparti.com mesul değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.
Siparişinizin takibini KargoTakip sayfasından yapabilirsiniz.


Ürün kargodan hasarlı ya da eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler eksik ya da hasarlı çıkarsa "İletişim"  sayfamızdan sipariş numaranızı içeren ve durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz.
Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir. Dilerseniz 0532 791 71 34  numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.
 
Koli/paketinizi açtıktan sonra siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik olduğunu fark ettim ne yapmalıyım?

Ürünlerimizin tüm paketleme aşamaları hizmet anlayışımız gereği kamera kayıtları altında saklanmaktadır. Eksik gönderi bildirimleriniz bu incelemeler neticesinde en kısa sürede çözülmektedir.


Size teslim edilen paketin içinden ürünün hasarlı, ezik ya da ıslak çıkması durumunda ne yapmalıyım?Durumu teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız. Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz ;

Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz gereklidir.

Boş ve temiz bir A4 kağıdına durumu detaylıca anlatan bir tutanak hazırlamanız gereklidir.

Tutanakta sipariş ve fatura numarası ile birlikte ad-soyad ve imza da yer almalıdır. 532 791 71 34 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp durumu anlatmanız gerekmektedir.
Söz konusu işlemleri yaptıktan sonra tarafınıza ürünler sağlam olarak yeniden gönderilecek ve elinize geçen hasarlı paket ile ilgili yapmanız gerekenler temsilcimiz tarafından size anlatılacaktır.

K.K.T.C.'ye ve Yurt Dışı  gönderim yapılıyor mu?

Gönderim yapılmamaktadır.